دستگاه گیوتین

 

برای برش ورق های با طول بلند از دستگاهی به نام گیوتین استفاده می کنند، گیوتین از  این جهت در صنعت محبوب است که سبب تسهیل و سرعت عملیات برش کاری نیز می شود.
دستگاه گیوتین با استفاده از حرکت یکنواخت دو تیغه بر روی هم اقدام به برشکاری می نماید، معمولا تیغه پایین ثابت و تیغه بالایی متحرک و برش زننده است که با زاویه 5 درجه از تیغه پایین قرار گرفته است.
 گیوتین ها نسل دوم برش های هیدرولیکی به حساب می آیند و به صورت گسترده ای در صنایع حمل و نقل هوایی، متالورژی و شیمیایی، کشتی سازی، خودرو سازی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه گیوتین به سه مدل دستی، الکترومکانیکی و هیدرولیکی تقسیم بندی می شوند:

 

1.گیوتین دستی

 

در این مدل با استفاده از یک اهرم دستی یا پدالی نیروی لازم توسط اپراتور به دستگاه منتقل شده و برش انجام می شود.

 

2.گیوتین الکترومکانیکی

 

متداول ترین و کاربردی ترین مدل در صنعت مدل الکترو مکانیکی است این مدل برای ارائه انواع خدمات گیوتین ورق در زمینه صنایع فولادی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

3.مدل هیدرولیکی

 

در مدل هیدرولیکی با استفاده از فشار روغن هیدرولیک که به جک ها اعمال می شود انجام میگیرد.

 

خدمات گیوتین

 

گیوتین در صنعت فولاد یک دستگاه مهم و کاربردی برای ارائه انواع خدمات برش ورق می باشد. با استفاده از خدمات برش گیوتین می توان انواع ورق های فولادی را در سایز های دلخواه مشتری برش داد.

 

خدمات گیوتین برش ورق گالوانیزه

 

فولاد دلاکان با سال ها تجربه در زمینه فروش محصولات فولادی و برش انواع ورق همواره تلاش کرده تا در مسیر رشد و پیشرفت صنعت، رضایت شما مشتریان محترم و ارجمند را به دست آورد. خدمات گیوتین برش ورق گالوانیزه و سایر برش ها تا ضخامت 25 میلیمتر در فولاد دلاکان نیز انجام می شود و شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت خدمات گیوتین با همکاران ما تماس بگیرید.